Atrakcyjne podziękowania dla gości na roczek – sklep

Ładne oraz użyteczne – te podziękowania dla gości z okazji roczku malucha są kapitalne! Zachęcamy do wybrania jednego z dwóch kształtów i ulubionego wzoru, wszystko to uzupełnimy personalizacją imienia oraz daty.

Wzory podziękowań urodzinowych

Roczek dzięki temu będzie celebrowany jeszcze bardziej uroczyście! Ulokowaliśmy z tyłu każdej ozdoby magnes, dla jej wygodnego wykorzystania – co doceni każdy z obdarowanych gości. To ciekawa oraz praktyczna pamiątka istotnego wydarzenia w życiu rodziny, zachęcamy wobec tego do skorzystania z gotowej inspiracji w dobrej cenie. (więcej…)

Oferta sklepu z podziękowaniami dla gości – różne wzory

Ślub i wesele podziękowania

Przyjęcie weselne powinno być zakończone w okazałym stylu! Na taki wyśmienity finał zezwolą opisywanej podziękowania dla gości ślubnych. Udekorowane pamiątki z imionami Młodej Pary oraz dużo mówiącym napisem „dziękujemy za przybycie” to śliczne wyrażenie wdzięczności. W związku z tym, że na odwrocie znajduje się magnes – dekoracja zamienia się również w fajny gadżet.

Zachęcamy też do wybrania jednej z wielu grafik – do umiejscowienia na pamiątce. Bez względu na to, czy poszukujecie klasycznego motywu, czy czegoś bardziej współczesnego – z pewnością znajdzie się coś w punkt. (więcej…)

Eleganckie podziękowania dla gości z okazji chrzcin

Dzień Chrztu Świętego to ważne wydarzenie w życiu jakiejkolwiek rodziny. Dekoracyjne podziękowania dla gości pomogą jeszcze bardziej podkreślić rangę tej imprezy. Proponowane podziękowanie na chrzest w formie magnesu sprawdzi się w tej roli bezbłędnie.

Chrzest wyjątkowe podziękowania

To propozycja wykonana z drewna i personalizowana przy pomocy nadesłanych nam danych, co sprawia iż jest ściśle mówiąc unikatowym i do tego niezwykle praktycznym upominkiem. Wykonanie jest najwyższej jakości, a motyw gołębia bądź też serca – ładny, uroczy, bardzo dobry do okazji! (więcej…)

Wyjątkowe podziękowania dla gości z okazji pierwszej komunii

Chwila przystąpienia malucha do Pierwszej Komunii Świętej to bardzo istotna uroczystość dla całej rodziny. Przyjemną praktyką jest podziękowanie przybyłym ludziom za uczestnictwo w wspólnej uroczystości. Oferowane przez nas podziękowanie na komunie nienagannie nadaje się do tego zadania.

Sklep z podziękowaniami

To drewniana figurka gołębia lub serca z personalizacją, dzięki czemu jest jeszcze o wiele bardziej ponadprzeciętna. Poza tym prócz pamiątki przyda się też w każdym domu jako korzystny gadżet na lodówkę, z racji dodaniu do ozdoby magnesu. (więcej…)

Ciekawe i pomysłowe podziękowania dla gości

komunia

Zapraszamy do zakupu drewnianych serduszek z magnesem. Wykonujemy je na upominki dla gości, którzy przybywają na rodzinne uroczystości. Nasze serduszka warto podarować gościom z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Mamy w ofercie atrakcyjne, eleganckie, starannie tworzone serca, których wykończeniem jest efektowny, dopasowany do okoliczności grawer. Dzięki temu, iż stosujemy w nich magnes, można przyczepić je do lodówki.

Kliknij tutaj i zobacz inne wzory

Cena już od 1 zł bez koperty lub 1,25 zł z kopertą
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro

Ekskluzywne podziękowania dla gości na chrzest

Oryginalne i nowoczesne serduszka drewniane tworzone z wysokiej jakości drewna idealnie pasują na podziękowanie dla gości. W stu procentach sprawdzą się, jako podziękowanie dla osób biorących udział w Chrzcie Świętym. Wykonujemy je z należytą starannością, dbając o efekt końcowy. Wyposażamy każde z nich w magnes, a także w grawer pasujący do okoliczności. Dostarczamy serduszka pod indywidualne zamówienie w oczekiwanych ilościach.

chrzest

Kliknij tutaj i zobacz inne wzory

Cena już od 1 zł bez koperty lub 1,25 zł z kopertą
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro